39-01-2205 MOLEX Złącze Mini-Fit Jr.
Symbol Micros:
Z MX-39-01-2205
Obudowa: Rys.39-01-2205
Wtyk; żeński; 20pin (2x10); na przewód; raster: 4,2mm; bez styków, 600V, UL94V-0
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 20 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 13A |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Złącze: | Wtyk |
| Napięcie pracy: | 600V |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39012205
Obudowa dokładna: Rys.39-01-2205
Magazyn zewnętrzny:
4100 szt.
| ilość szt. | 144+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,8406 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39012205
Obudowa dokładna: Rys.39-01-2205
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3785 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39012205
Obudowa dokładna: Rys.39-01-2205
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,2698 |
| Liczba pinów [pól]: | 20 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 13A |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Złącze: | Wtyk |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 4,2mm |