39-30-1100 MOLEX Złącze Mini-Fit Jr.
Symbol Micros:
Z MX-39-30-1100
Obudowa: Rys.39-30-1100
Gniazdo; męskie; 10pin (2x5); kątowe; THT; raster 4,2mm; bez styków; 9A; UL94V-2
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 10 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 13A |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 600V |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0039301100
Obudowa dokładna: Rys.39-30-1100
Magazyn zewnętrzny:
10267 szt.
| ilość szt. | 300+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,7328 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39301100
Obudowa dokładna: Rys.39-30-1100
Magazyn zewnętrzny:
575 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,0951 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39301100
Obudowa dokładna: Rys.39-30-1100
Magazyn zewnętrzny:
36750 szt.
| ilość szt. | 150+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,8294 |
| Liczba pinów [pól]: | 10 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 13A |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 4,2mm |