5023510600 MOLEX Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z MX-5023510600
Obudowa: Rys.5023510600
Conn Housing RCP 6 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Natural DuraClik Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 3A |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 5023510600
Obudowa dokładna: Rys.5023510600
Magazyn zewnętrzny:
15000 szt.
| ilość szt. | 471+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1724 |
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 3A |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,0mm |