53261-0671 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-53261-0671
Obudowa: Rys.MX-53261-0671
Gniazdo męskie; 6pin, raster: 1,25mm;
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | SMD |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
| Raster [m]: | 1,25mm |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 53261-0671 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.MX-53261-0671
Stan magazynowy:
474 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3500 | 1,4900 | 1,1700 | 1,0700 | 1,0200 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 53261-0671 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.MX-53261-0671
Stan magazynowy:
159 szt.
| ilość szt. | 2+ | 5+ | 20+ | 50+ | 159+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3500 | 1,7300 | 1,2600 | 1,1200 | 1,0200 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0532610671
Obudowa dokładna: Rys.MX-53261-0671
Magazyn zewnętrzny:
198335 szt.
| ilość szt. | 1600+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0523 |
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | SMD |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
| Raster [m]: | 1,25mm |
| Rodzaj złącza: | Męskie |