S2B-XH-A-1 JST Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z S2B-XH-A-1
Obudowa: Rys. S2B-XH-A-1
gniazdo; męskie; kątowe; seria: XH; 2 pin; 250V, 3A, pitch: 2,5mm; temperatura pracy: -25°C~+85°C UL94 V-0; kolor naturalny;
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | JST |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | JST |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 2,5mm |