S2B-ZR-SM4A-TF JST Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z S2B-ZR-SM4A-TF
Obudowa: Rys.S2B-ZR-SM4A-TF
Gniazdo; męskie; seria ZH; 2pin, 1A, 50VAC, raster: 1.5mm: poziome; piny mosiężne; materiał obudowy: PA6T (UL94V-0); kolor naturalny
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Orientacja przestrzenna: | Pozioma |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Gniazdo |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: S2B-ZR-SM4A-TF (LF)(SN)
Obudowa dokładna: Rys.S2B-ZR-SM4A-TF
Magazyn zewnętrzny:
56884 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5035 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Orientacja przestrzenna: | Pozioma |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 1,5mm |