S6B-PH-SM4-TB (LF)(SN) JST
Symbol Micros:
Z S6B-PH-SM4-TB
Obudowa: Rys.S6B-PH-SM4-TB
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 6 POS 2mm Solder RA Side Entry SMD T/R
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Orientacja przestrzenna: | Pozioma |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 2A |
| Złącze: | Gniazdo |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: S6B-PH-SM4-TB (LF)(SN)
Obudowa dokładna: Rys.S6B-PH-SM4-TB
Magazyn zewnętrzny:
61000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7613 |
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Orientacja przestrzenna: | Pozioma |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 2A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 1,5mm |