SF1213/P7 WEIPU Złącze przemysłowe
Symbol Micros:
Z SF1213/P7
Obudowa: Rys.Z SF1213/P7
okrągłe, męskie, 7pin kwadratowe, na panel, IP67, 125V, 5A, pasuje do SF1210
Parametry
| Seria: | SF12 |
| Liczba pinów [pól]: | 7 |
| Prąd: | 5A |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Producent: | WEIPU |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Seria: | SF12 |
| Liczba pinów [pól]: | 7 |
| Prąd: | 5A |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Producent: | WEIPU |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Złącze: | Gniazdo |