JVT1288HNO-04 JVT Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z SHLP-04V-S-B
Obudowa: Rys.SHLP-04V-S-B
wtyk; żeńskie; 4 pin; 3A; 250V; raster: 1.0mm; materiał: Nylon 66 UL 94V-0, temp. pracy: -25°C~+85°C odp. JST SHLP-04V-S-B
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | Na przewód |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Wtyk |
| Producent: | JVT |
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | Na przewód |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Wtyk |
| Producent: | JVT |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 1,0mm |