JVT1288TP-SNS JVT Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z SHLP-pint
Obudowa: Rys.SHLP-pint
styk; żeński; 250V; 3A; materiał: brąz fosforowy, przekrój przewodu: AWG 32-28; odp. JST SZH-002T-P0.5
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Montaż: | Zaciskanie |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Styk |
| Producent: | JVT |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Montaż: | Zaciskanie |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Styk |
| Producent: | JVT |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 1,0mm |