SM03B-NSHSS-TB(LF)(SN) JST Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z SM03B-NSHSS-TB
Obudowa: Rys.SM03B-NSHSS-TB
wtyk; męskie, 3 pin; 1A; 50V; raster: 1,0mm; materiał: UL94V-0, temp. pracy: -25°C~+85°C
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Wtyk |
| Producent: | JST |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: SM03B-NSHSS-TB (LF)(SN)
Obudowa dokładna: Rys.SM03B-NSHSS-TB
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 1500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9469 |
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Wtyk |
| Producent: | JST |
| Rodzaj złącza: | Męskie |