Złącze SMKDS 1/ 2-3,5 / 1751099 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z SMKDS 1/ 2-3.5
Obudowa: Rys.SMKDS 1/ 2-3.5
Conn PC Terminal Block 2 POS 3.5mm Solder Thru-Hole 10A
Parametry
| Wysokość [m]: | 9,5mm |
| Raster [m]: | 3,5mm |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |
Producent: PHOENIX
Symbol producenta: SMKDS 1/ 2-3.5
Obudowa dokładna: Rys.SMKDS 1/ 2-3.5
Magazyn zewnętrzny:
816 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,0942 |
| Wysokość [m]: | 9,5mm |
| Raster [m]: | 3,5mm |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |