Złącze SMKDS 2,5/ 6-5,08 PA 1-3,5,6 / 1020901 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z SMKDS 2.5/ 6-5.08 PA 1-3.5.6
Obudowa: Rys.SMKDS 2.5/ 6-5.08 PA 1-3.5.6
PCB Terminal Block, Pitch 5.08 mm, Number of Positions 6,Color Green
Parametry
| Wysokość [m]: | 19,4mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |
Producent: PHOENIX
Symbol producenta: SMKDS 2.5/ 6-5.08 PA 1-3.5.6
Obudowa dokładna: Rys.SMKDS 2.5/ 6-5.08 PA 1-3.5.6
Magazyn zewnętrzny:
50 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 13,4641 |
| Wysokość [m]: | 19,4mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |