Złącze SMKDS 2,5/ 8-5,08 BD:16-9QSO / 1711033 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:16-9QSO
Obudowa: Rys.SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:16-9QSO
PCB terminal block Nominal current 20 A Nom. voltage 400 V Pitch 5.08 mm Number of positions 8
Parametry
| Wysokość [m]: | 19,4mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |
Producent: PHOENIX
Symbol producenta: SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:16-9QSO
Obudowa dokładna: Rys.SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:16-9QSO
Magazyn zewnętrzny:
760 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 15,6003 |
| Wysokość [m]: | 19,4mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |