Złącze SMKDS 2,5/ 8-5,08 BD:8-1Q / 1710812 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:8-1Q
Obudowa: Rys.SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:8-1Q
Pcb Terminal Block
Parametry
| Wysokość [m]: | 19,4mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |
Producent: PHOENIX
Symbol producenta: SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:8-1Q
Obudowa dokładna: Rys.SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:8-1Q
Magazyn zewnętrzny:
600 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 18,0467 |
| Wysokość [m]: | 19,4mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |