SP1110/P2-N WEIPU Złącze przemysłowe
Symbol Micros:
Z SP1110/P2
Obudowa: Rys.Z SP1110/P2II
okrągłe, męskie, 2pin, średnica przewodu 4-6.5mm; gwint wewnętrzny; skręcane, na przewód, IP68, 180V, 5A, pasuje do SP1111/1112
Parametry
| Seria: | SP11 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Prąd: | 5A |
| Napięcie pracy: | 180V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Lutowanie |
| Klasa szczelności: | IP68 |
Producent: WEIPU CONNECTOR
Symbol producenta: SP1110/P2-N RoHS
Obudowa dokładna: Rys.Z SP1110/P2I
Stan magazynowy:
30 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 12,1500 | 10,5000 | 9,5300 | 8,9100 | 8,6800 |
| Seria: | SP11 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Prąd: | 5A |
| Napięcie pracy: | 180V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Lutowanie |
| Klasa szczelności: | IP68 |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Złącze: | Wtyk |