SP1110/P5I-N(R) WEIPU Złącze przemysłowe
Symbol Micros:
Z SP1110/P5
Obudowa: Rys.Z SP1110/P5I
okrągłe, męskie, 5pin, średnica przewodu 3-4mm; gwint wewnętrzny; skręcane, na przewód, IP68, 125V, 3A, pasuje do SP1111/1112
Parametry
| Seria: | SP11 |
| Liczba pinów [pól]: | 5 |
| Prąd: | 3A |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Lutowanie |
| Klasa szczelności: | IP68 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-30
Ilość szt.: 100
| Seria: | SP11 |
| Liczba pinów [pól]: | 5 |
| Prąd: | 3A |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Lutowanie |
| Klasa szczelności: | IP68 |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Złącze: | Wtyk |