SP1310 Caps WEIPU Złącze przemysłowe
Symbol Micros:
Z SP1310-COVER
Obudowa: Rys.Z SP1310-COVER
Pokrywa ochronna skręcana SP1310-COVER pasujące do złącz SP1310
Parametry
| Seria: | SP13 |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Prąd: | 0A |
| Napięcie pracy: | 0V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności: | IP68 |
Producent: WEIPU CONNECTOR
Symbol producenta: SP1310 Caps RoHS
Obudowa dokładna: Rys.Z SP1310-COVER
karta katalogowa
Stan magazynowy:
50 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 20+ | 50+ |
|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9200 | 1,1500 | 0,9220 | 0,7400 |
| Seria: | SP13 |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Prąd: | 0A |
| Napięcie pracy: | 0V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności: | IP68 |
| Rodzaj złącza: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Pokrywa ochronna |