SP1311C/S2I-N WEIPU Złącze przemysłowe
Symbol Micros:
Z SP1311/S2-6
Obudowa: Rys.Z SP1311/S2I
okrągłe, żeńskie, 2pin, średnica przewodu 4-6.5mm; gwint zewnętrzny; skręcane, na przewód, IP68, 250V, 13A, pasuje do SP1310
Parametry
| Seria: | SP13 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Prąd: | 13A |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Lutowanie |
| Klasa szczelności: | IP68 |
Producent: WEIPU CONNECTOR
Symbol producenta: SP1311/S2I-N(R) RoHS
Obudowa dokładna: Rys.Z SP1311/S2I
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 13,7600 | 11,8900 | 10,7900 | 10,0900 | 9,8300 |
| Seria: | SP13 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Prąd: | 13A |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Lutowanie |
| Klasa szczelności: | IP68 |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Złącze: | Wtyk |