USB-B1D08F-0W4N CZT Złącze USB
Symbol Micros:
Z USBg-Brb
Obudowa: Rys.USBg-Brb
gniazdo; USB typ B; kątowe, biały izolator, do druku odpowiednik: USBS1BRW
Parametry
| Producent: | CZT |
| Typ: | USB B |
| Montaż: | THT |
| Napięcie pracy: | 30V |
| Prąd: | 1,5A |
| Wersja: | USB 2.0 |
| Złącze: | Gniazdo |
Producent: CZT
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.USBg-Brb
karta katalogowa
Stan magazynowy:
9039 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3900 | 0,7660 | 0,6030 | 0,5460 | 0,5350 |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1099-WN0
Obudowa dokładna: Rys.USBg-Brb
Magazyn zewnętrzny:
70 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5350 |
| Producent: | CZT |
| Typ: | USB B |
| Montaż: | THT |
| Napięcie pracy: | 30V |
| Prąd: | 1,5A |
| Wersja: | USB 2.0 |
| Złącze: | Gniazdo |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |