WY28J8BTU1 WEIPU Złącze przemysłowe
Symbol Micros:
Z WY28J8BTU1
Obudowa: Rys.WY28J8BTU1
okrągłe; męskie; 8pin; średnica zewnętrzna przewodu: 10,5-12,5mm; IP66; 500V; 60A; 5A; Lutowanie; kątowe; na przewód; rodzaj blokowania: bagnetowe
Parametry
| Seria: | WY28 |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Prąd: | 25A |
| Napięcie pracy: | 500V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Lutowanie |
| Klasa szczelności: | IP66 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-20
Ilość szt.: 9
| Seria: | WY28 |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Prąd: | 25A |
| Napięcie pracy: | 500V |
| Producent: | WEIPU |
| Montaż: | Lutowanie |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Złącze: | Wtyk |