Z13-20-11110 ELECTRONAIX Złącze ZIF
Symbol Micros: Z Z13-20-11110
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.Z13-20-11110
20 pin; SMD; raster: 1mm; 50V; 0,5A; wejście górne; kolor: naturalny; operating temperature: -40C~85C
Parametry
Liczba pinów [pól]: 20
Rodzaj kontaktu: Kontakt pionowy
Orientacja przestrzenna: Pionowa
Montaż: SMD
Raster [m]: 1,0mm
Producent: ElectronAix Symbol producenta: Z13-20-11110 Obudowa dokładna: Rys.Z13-20-11110
Magazyn zewnętrzny:
420 szt.
ilość szt. 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
10
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Liczba pinów [pól]: 20
Montaż: SMD
Raster [m]: 1,0mm