Wtyk żeński, 2pin, 173977-2, TE Connectivity
Symbol Micros:
Z173977-2
Obudowa: Rys.173977-2
proste, na przewód, 28-26 AWG styki z fosforobrązu, cynowane
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | TE Connectivity |
| Prąd: | 2A |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
Producent: TE CONNECTIVITY
Symbol producenta: 173977-2
Obudowa dokładna: Rys.173977-2
Magazyn zewnętrzny:
45014 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3726 |
Producent: TE CONNECTIVITY
Symbol producenta: 173977-2
Obudowa dokładna: Rys.173977-2
Magazyn zewnętrzny:
36000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5316 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | TE Connectivity |
| Prąd: | 2A |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,0mm |