APV-16-24 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros:
ZA APV-16-24
Obudowa: Rys.APV-16
Zasilacz; impulsowy; jednowyjściowy; 16.08W; 24V; 0.67A; IP42; wymiary: 77 x 40 x 29 mm, waga 0.100kg
Parametry
| Moc: | 16,08W |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,67A |
| Wymiary korpusu: | 77x40x29mm |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 24V |
| Klasa szczelności: | IP42 |
| Producent: | Mean Well |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: APV-16-24
Obudowa dokładna: Rys.APV-16
Magazyn zewnętrzny:
766 szt.
| ilość szt. | 26+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 18,8071 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: APV-16-24
Obudowa dokładna: Rys.APV-16
Magazyn zewnętrzny:
117 szt.
| ilość szt. | 34+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 12,4776 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: APV-16-24
Obudowa dokładna: Rys.APV-16
Magazyn zewnętrzny:
1662 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 20,1261 |
| Moc: | 16,08W |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,67A |
| Wymiary korpusu: | 77x40x29mm |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 24V |
| Klasa szczelności: | IP42 |
| Producent: | Mean Well |