EPP-200-24 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP-200-24
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-200
Zasilacz open - frame; 201.6W; 24V; 8.4A; sprawność: 94%; wymiary: 101,6x50,8x29mm; waga: 0.19kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 8,4A
Moc: 201,6W
Sprawność: 94%
Wymiary korpusu: 101,6x50,8x29mm
Napięcie wyjściowe [V]: 24V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-200-24 Obudowa dokładna: Rys.EPP-200
Magazyn zewnętrzny:
813 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
280 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
1467 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Prąd wyjściowy [A]: 8,4A
Moc: 201,6W
Sprawność: 94%
Napięcie wyjściowe [V]: 24V
Producent: Mean Well