EPP-120S-24 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP120S-24
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-120S
Zasilacz open - frame; 120W; 24V; 5A; sprawność: 93%; wymiary: 76,2x50,8x28mm; waga: 0.13kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 5A
Moc: 120W
Sprawność: 93%
Wymiary korpusu: 76,2x50,8x28mm
Napięcie wyjściowe [V]: 24V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-120S-24 Obudowa dokładna: Rys.EPP-120S
Magazyn zewnętrzny:
77 szt.
ilość szt. 6+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
199 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 5A
Moc: 120W
Sprawność: 93%
Napięcie wyjściowe [V]: 24V
Producent: Mean Well