EPP-120S-27 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP120S-27
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-120S
Zasilacz open - frame; 119,9W; 27V; 4.44A; sprawność: 94%; wymiary: 76,2x50,8x28mm; waga: 0.13kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 4,44A
Moc: 119,9W
Sprawność: 94%
Wymiary korpusu: 76,2x50,8x28mm
Napięcie wyjściowe [V]: 27V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-120S-27 Obudowa dokładna: Rys.EPP-120S
Magazyn zewnętrzny:
3 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 4,44A
Moc: 119,9W
Sprawność: 94%
Napięcie wyjściowe [V]: 27V
Producent: Mean Well