EPP-120S-48 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP120S-48
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-120S
Zasilacz open - frame; 120W; 48V; 2.5A; sprawność: 93.5%; wymiary: 76,2x50,8x28mm; waga: 0.13kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 2,5A
Moc: 120W
Sprawność: 93,5%
Wymiary korpusu: 76,2x50,8x28mm
Napięcie wyjściowe [V]: 48V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-120S-48 Obudowa dokładna: Rys.EPP-120S
Magazyn zewnętrzny:
18 szt.
ilość szt. 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 2,5A
Moc: 120W
Sprawność: 93,5%
Napięcie wyjściowe [V]: 48V
Producent: Mean Well