EPP-150-12 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP150-12
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-150
Zasilacz open - frame; 150W; 12V; 12.5A; sprawność: 91.5%; wymiary: 101,6x50,8x29mm; waga: 0.2kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 12,5A
Moc: 150W
Sprawność: 91,5%
Wymiary korpusu: 101,6x50,8x29mm
Napięcie wyjściowe [V]: 12V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-150-12 Obudowa dokładna: Rys.EPP-150
Magazyn zewnętrzny:
17 szt.
ilość szt. 4+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
14 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 12,5A
Moc: 150W
Sprawność: 91,5%
Napięcie wyjściowe [V]: 12V
Producent: Mean Well