EPP-150-15 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP150-15
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-150
Zasilacz open - frame; 150W; 15V; 10A; sprawność: 92%; wymiary: 101,6x50,8x29mm; waga: 0.2kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 10A
Moc: 150W
Sprawność: 92%
Wymiary korpusu: 101,6x50,8x29mm
Napięcie wyjściowe [V]: 15V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-150-15 Obudowa dokładna: Rys.EPP-150
Magazyn zewnętrzny:
37 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
39 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 10A
Moc: 150W
Sprawność: 92%
Napięcie wyjściowe [V]: 15V
Producent: Mean Well