EPP-150-27 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP150-27
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-150
Zasilacz open - frame; 150.12W; 27V; 5.56A; sprawność: 92%; wymiary: 101,6x50,8x29mm; waga: 0.2kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 5,56A
Moc: 150,12W
Sprawność: 92%
Wymiary korpusu: 101,6x50,8x29mm
Napięcie wyjściowe [V]: 27V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-150-27 Obudowa dokładna: Rys.EPP-150
Magazyn zewnętrzny:
5 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
5 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 5,56A
Moc: 150,12W
Sprawność: 92%
Napięcie wyjściowe [V]: 27V
Producent: Mean Well