EPP-200-15 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP200-15
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-200
Zasilacz open - frame; 141W; 15V; 13.4A; sprawność: 93%; wymiary: 101,6x50,8x29mm; waga: 0.19kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 13,4A
Moc: 141W
Sprawność: 93%
Wymiary korpusu: 101,6x50,8x29mm
Napięcie wyjściowe [V]: 15V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-200-15 Obudowa dokładna: Rys.EPP-200
Magazyn zewnętrzny:
4 szt.
ilość szt. 4+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
4 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 13,4A
Moc: 141W
Sprawność: 93%
Napięcie wyjściowe [V]: 15V
Producent: Mean Well