EPP-200-48 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP200-48
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-200
Zasilacz open - frame; 201.6W; 48V; 4.2A; sprawność: 94%; wymiary: 101,6x50,8x29mm; waga: 0.19kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 4,2A
Moc: 201,6W
Sprawność: 94%
Wymiary korpusu: 101,6x50,8x29mm
Napięcie wyjściowe [V]: 48V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-200-48 Obudowa dokładna: Rys.EPP-200
Magazyn zewnętrzny:
63 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
59 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 4,2A
Moc: 201,6W
Sprawność: 94%
Napięcie wyjściowe [V]: 48V
Producent: Mean Well