EPP-500-36 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP500-36
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.EPP-500
Zasilacz open - frame; 320.4W; 36V; 8.9A; sprawność: 94%; wymiary: 127x76,2x40mm; waga: 0.46kg; temperatura pracy: -30°C÷70°C
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 8,9A
Moc: 320,4W
Sprawność: 94%
Wymiary korpusu: 127x76,2x40mm
Napięcie wyjściowe [V]: 36V
Producent: Mean Well
Temperatura pracy (zakres): -30°C ~ 70°C
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: EPP-500-36 Obudowa dokładna: Rys.EPP-500
Magazyn zewnętrzny:
1 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 8,9A
Moc: 320,4W
Sprawność: 94%
Wymiary korpusu: 127x76,2x40mm
Napięcie wyjściowe [V]: 36V
Producent: Mean Well