GST25E12-P1J Mean Well Zasilacz
Symbol Micros:
ZA GST25E12-P1J
Obudowa: Rys.GST25E
Zasilacz; typu desktop; 12V; 2.08A; 25W; kabel: 1m; wymiary: 79x54x33mm; waga: 0.209 kg
Parametry
| Moc: | 25W |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2,08A |
| Rodzaj złącza wyjściowego: | Wtyk 2,1x5,5mm |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Typ zasilacza: | Desktopowy |
| Producent: | Mean Well |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: GST25E12-P1J
Obudowa dokładna: Rys.GST25E
Magazyn zewnętrzny:
846 szt.
| ilość szt. | 13+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 39,9728 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: GST25E12-P1J
Obudowa dokładna: Rys.GST25E
Magazyn zewnętrzny:
1609 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 41,5327 |
| Moc: | 25W |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2,08A |
| Rodzaj złącza wyjściowego: | Wtyk 2,1x5,5mm |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Typ zasilacza: | Desktopowy |
| Producent: | Mean Well |