HDR-100-12N Mean Well Zasilacz
Symbol Micros:
ZA HDR-100-12N
Obudowa: Rys.HDR-100
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 90W; 12V; 7,5A; wymiary: 70x90x54.5mm; waga: 0.27 kg
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 7,5A |
| Wymiary korpusu: | 70x90x54.5mm |
| Moc: | 90W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Producent: | Mean Well |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-100-12N
Obudowa dokładna: Rys.HDR-100
Magazyn zewnętrzny:
529 szt.
| ilość szt. | 6+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 94,6041 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-100-12N
Obudowa dokładna: Rys.HDR-100
Magazyn zewnętrzny:
19 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 136,7024 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-100-12N
Obudowa dokładna: Rys.HDR-100
Magazyn zewnętrzny:
497 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 86,4965 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 7,5A |
| Wymiary korpusu: | 70x90x54.5mm |
| Moc: | 90W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Producent: | Mean Well |