HDR-15-12 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros:
ZA HDR-15-12
Obudowa: Rys.HDR-15
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 15W; 12V; 1,25A; wymiary: 17.5x90x54mm; waga: 0.08 kg
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,25A |
| Wymiary korpusu: | 17.5x90x54mm |
| Moc: | 15W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Producent: | Mean Well |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-15-12 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.HDR-15
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 52,1000 | 49,3600 | 47,6100 | 46,9800 | 46,5200 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-15-12
Obudowa dokładna: Rys.HDR-15
Magazyn zewnętrzny:
779 szt.
| ilość szt. | 14+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 46,5200 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-15-12
Obudowa dokładna: Rys.HDR-15
Magazyn zewnętrzny:
631 szt.
| ilość szt. | 12+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 46,5200 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-15-12
Obudowa dokładna: Rys.HDR-15
Magazyn zewnętrzny:
37601 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 46,5200 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,25A |
| Wymiary korpusu: | 17.5x90x54mm |
| Moc: | 15W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Producent: | Mean Well |