HDR-30-24 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros:
ZA HDR-30-24
Obudowa: Rys.HDR-30
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 36W; 24V; 1,5A; wymiary: 90x54,5x35mm; waga: 0.14 kg
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Wymiary korpusu: | 90x54,5x35mm |
| Moc: | 36W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 24V |
| Producent: | Mean Well |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-30-24
Obudowa dokładna: Rys.HDR-30
Magazyn zewnętrzny:
765 szt.
| ilość szt. | 12+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 43,1810 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-30-24
Obudowa dokładna: Rys.HDR-30
Magazyn zewnętrzny:
29710 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 44,4525 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-30-24
Obudowa dokładna: Rys.HDR-30
Magazyn zewnętrzny:
2933 szt.
| ilość szt. | 11+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 39,0730 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Wymiary korpusu: | 90x54,5x35mm |
| Moc: | 36W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 24V |
| Producent: | Mean Well |