HDR-60-12 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros:
ZA HDR-60-12
Obudowa: Rys.HDR-60
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 54W; 12V; 4,5A; wymiary: 52,5x90x54,5mm, waga: 0.19 kg
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 4,5A |
| Wymiary korpusu: | 52,5x90x54,5mm |
| Moc: | 54W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Producent: | Mean Well |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-60-12 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.HDR-60
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 86,0800 | 83,7900 | 81,6600 | 80,5300 | 79,7000 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-60-12
Obudowa dokładna: Rys.HDR-60
Magazyn zewnętrzny:
757 szt.
| ilość szt. | 9+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 79,7000 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-60-12
Obudowa dokładna: Rys.HDR-60
Magazyn zewnętrzny:
5065 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 79,7000 |
Producent: MEAN WELL
Symbol producenta: HDR-60-12
Obudowa dokładna: Rys.HDR-60
Magazyn zewnętrzny:
15 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 81,8381 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 4,5A |
| Wymiary korpusu: | 52,5x90x54,5mm |
| Moc: | 54W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Producent: | Mean Well |