HDR150-12 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HDR150-12
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HDR-150
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 135,6W; 12V; 11,3A; wymiary: 105x90x54,5mm; waga: 0.310kg
Parametry
Prąd wyjściowy [A]: 11,3A
Wymiary korpusu: 105x90x54,5mm
Moc: 135,6W
Napięcie wyjściowe [V]: 12V
Producent: Mean Well
Stan magazynowy:
2 szt.
ilość szt. 1+ 2+ 5+ 10+ 20+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HDR-150-12 Obudowa dokładna: Rys.HDR-150
Magazyn zewnętrzny:
675 szt.
ilość szt. 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
691 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd wyjściowy [A]: 11,3A
Wymiary korpusu: 105x90x54,5mm
Moc: 135,6W
Napięcie wyjściowe [V]: 12V