HLG-120H-15 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-120H-15
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-120H-xx
Zasilacz; impulsowy; do LED; 120W; 15V; 8A; IP67; 92%; wymiary: 220x68x38.8mm; waga: 1.12kg
Parametry
Moc: 120W
Prąd wyjściowy [A]: 8A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 15V
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-120H-15 Obudowa dokładna: Rys.HLG-120H-xx
Magazyn zewnętrzny:
53 szt.
ilość szt. 3+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
57 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 120W
Prąd wyjściowy [A]: 8A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 15V