HLG-120H-20 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-120H-20
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-120H-xx
Zasilacz; impulsowy; do LED; 120W; 20V; 6A; IP67; 93%; wymiary: 220x68x38.8mm; waga: 1.12kg
Parametry
Moc: 120W
Prąd wyjściowy [A]: 6A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 20V
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-120H-20 Obudowa dokładna: Rys.HLG-120H-xx
Magazyn zewnętrzny:
20 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
20 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 120W
Prąd wyjściowy [A]: 6A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 20V