HLG-120H-24AB Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-120H-24AB
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-120H-xxAB
Zasilacz; impulsowy; do LED; 120W; 24V; 5A; IP65; 93%; wymiary: 220x68x38.8mm; waga: 1.12kg
Parametry
Moc: 120W
Prąd wyjściowy [A]: 5A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 24V
Klasa szczelności: IP65
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-120H-24AB Obudowa dokładna: Rys.HLG-120H-xxAB
Magazyn zewnętrzny:
5 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 120W
Prąd wyjściowy [A]: 5A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 24V