HLG-120H-36 Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-120H-36
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-120H-xx
Zasilacz; impulsowy; do LED; 122.4W; 36V; 3.4A; IP67; 93%; wymiary: 220x68x38.8mm; waga: 1.12kg
Parametry
Moc: 122,4W
Prąd wyjściowy [A]: 3,4A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 36V
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-120H-36A Obudowa dokładna: Rys.HLG-120H-xx
Magazyn zewnętrzny:
123 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-120H-36 Obudowa dokładna: Rys.HLG-120H-xx
Magazyn zewnętrzny:
63 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
109 szt.
Moc: 122,4W
Prąd wyjściowy [A]: 3,4A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 36V