HLG-120H-54A Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-120H-54A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-120H-xxA
Zasilacz; impulsowy; do LED; 124W; 54V; 2.3A; IP65; 93.5%; wymiary: 220x68x38.8mm; waga: 1.12 kg
Parametry
Moc: 124W
Prąd wyjściowy [A]: 2,3A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 54V
Klasa szczelności: IP65
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-120H-54A Obudowa dokładna: Rys.HLG-120H-xxA
Magazyn zewnętrzny:
201 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
204 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 124W
Prąd wyjściowy [A]: 2,3A
Wymiary korpusu: 220x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 54V