HLG-185H-C1050B Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-185H-C1050B
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-185H-CxxxB
Zasilacz; impulsowy; do LED; 199.5W; 95V~190V; 1.05A; IP67; 94%; wymiary: 228x68x38.8mm; waga: 1.15kg
Parametry
Moc: 199,5W
Prąd wyjściowy [A]: 1,05A
Wymiary korpusu: 228x68x38.8mm
Klasa szczelności: IP67
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-185H-C1050B Obudowa dokładna: Rys.HLG-185H-CxxxB
Magazyn zewnętrzny:
4 szt.
ilość szt. 3+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
4 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 199,5W
Prąd wyjściowy [A]: 1,05A
Wymiary korpusu: 228x68x38.8mm