HLG-240H-12AB Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-12AB
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-xxA
Zasilacz; impulsowy; do LED; 192W; 12V; 16A; IP65; 90%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 192W
Prąd wyjściowy [A]: 4,4A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 12V
Klasa szczelności: IP65
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-12AB Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-xxA
Magazyn zewnętrzny:
16 szt.
ilość szt. 2+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
17 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 192W
Prąd wyjściowy [A]: 4,4A
Napięcie wyjściowe [V]: 12V