HLG-240H-15A Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-15A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-xxA
Zasilacz; impulsowy; do LED; 225W; 15V; 15A; IP65; 90%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 225W
Prąd wyjściowy [A]: 15A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 15V
Klasa szczelności: IP65
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-15A Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-xxA
Magazyn zewnętrzny:
34 szt.
ilość szt. 2+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
34 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 225W
Prąd wyjściowy [A]: 15A
Napięcie wyjściowe [V]: 15V