HLG-240H-24AB Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-24AB
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-xxA
Zasilacz; impulsowy; do LED; 240W; 24V; 10A; IP65; 92.5%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 240W
Prąd wyjściowy [A]: 10A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 24V
Klasa szczelności: IP65
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-24AB Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-xxA
Magazyn zewnętrzny:
107 szt.
ilość szt. 3+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
94 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 240W
Prąd wyjściowy [A]: 10A
Napięcie wyjściowe [V]: 24V