HLG-240H-30A Mean Well Zasilacz
Symbol Micros: ZA HLG-240H-30A
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HLG-240H-xxA
Zasilacz; impulsowy; do LED; 240W; 30V; 8A; IP65; 92.5%; wymiary: 244.2x68x38.8mm; waga: 1.3kg
Parametry
Moc: 240W
Prąd wyjściowy [A]: 8A
Wymiary korpusu: 244.2x68x38.8mm
Napięcie wyjściowe [V]: 30V
Klasa szczelności: IP65
Producent: Mean Well
Producent: MEAN WELL Symbol producenta: HLG-240H-30A Obudowa dokładna: Rys.HLG-240H-xxA
Magazyn zewnętrzny:
196 szt.
ilość szt. 3+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
827 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Moc: 240W
Prąd wyjściowy [A]: 8A
Napięcie wyjściowe [V]: 30V